MUDOSK Muş dağcılık Doğa Sporlar kurtarma ve gençlik derneği yönetim kurulu üyeleri Muş Valisi Vadat Büyükersoy’a hoş geldin ziyaretine gittiler.

MUDOSK, Başkanı Mehmet Çağlayan, Genel Sekreter Mahmut Sönmez, Mali Sekreter Abdullah Yazıcıoğlu ve Yönetim kurulu üyesi Fırat Demirden oluşan bir heyet Muş Valisi Sayın Büyükersoy’u makamında ziyaret ederek , SODES’in katkılıyla sürdürülen ‘’Kötü Alışkanlıklardan Kurtuılmanın Tek Yolu Sevgidir’’ Projesi tişörtü hediye etiler .

İl Proje Koordinasyon merkezi koordinatör yardımcısı yardımcısı Sayın Fethi Akman’da Proje hakkında Sayın Büyükersoy’a bilgi verdi. Arama kurtarma konusunda bilgi veren MUDOSK Başkanı Mehmet Çağlayan, Erciş ve Van depremindeki çalışmalarından bahsetti, daha sonra Erciş depreminde 36 saat sonra enkazdan çıkartırları okey oynayan çocukların fotoğrafını Sayın Büyükersoy’a takdim ettiler..

SODES-MUDOSK Tişörtünü giyen sayın Büyükersoy MUDOSK heyetiyle toplu fotoğraf çektirdi. MUDOSK Başkanı Çağlayan Valiliğin ve SODES’in Mudosk’a sunduğu katkıdan dolayı Sayın Vali Vedat Büyükersoy’a , İl Proje Koordinasyon Merkezi Koordinatörü Ve Basın Halkla İlişkiler Müdürü Sayın Bülent Solmaz’a Teşekkür etti.. MUDOSK Ekibi daha sonra SODES Proje ofisini ziyaret ettiler. İl Proje Koordinasyon merkezi koordinatör yardımcısı Fethi Akman ve Proje ofisi çalışanlarıyla fotoğraf çektirdi, SODES’in katkılarından dolayı Mudosk yönetim kurulu üyeleri SODES proje ofisi Koordinatör yardımcısı Sayın Akman’a ve ofis çalışanlara teşekkür etti.

Fırat Demir / HABER49