Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat, üniversiteye verdikleri desteklerden ötürü Dağcılık, Doğa sporları Arama ve Kurtarma Kulübü´ne (MUDOSK) teşekkür etti.

Türkiye Dağcılık Federasyonu´nun 2016 yılı programında yer alan İran Demavent Dağı (5671 metre) tırmanışına katılan Dağcılık, Doğa sporları Arama ve Kurtarma Kulübü (MUDOSK) Antrenörü Hakkı Oğur, burada Muş Alparslan Üniversitesi logosunun yer aldığı bayrağı açarak üniversitenin tanıtımına büyük katkı sunmuştu.

Oğur´un bu jesti dolayısıyla kendisine ve Muş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Dağcılık İl Temsilcisi Mehmet Çağlayan´a teşekkürlerini ileten MŞÜ Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat, konuşmasında: Önceki yıllarda Üniversitemizde gerçekleştirilen şenliklerde doğa yürüyüşü ve tırmanma duvarı etkinlikleri ile faaliyetlerimize katkı sunan kulüp akademik ve idari personelimiz ile öğrencilerimize yönelik profesyonel fotoğrafçılık kursu verecek, seçilen personelimiz ile öğrencileri önemli tırmanışlara götürecek ifadelerine yer verdi.

Muş Ovası Gazetesi